Uudised

20.02.2015

Kutsu Negavatt oma loengusse !

Alates esmaspäevast on meie projektijuht Jaanika Kuklase liikvel nii Tartu kui Tallinna ülikoolides. Seda selleks, et rääkida tudengitele silmas silma, mis on Negavatt. Eile innustas ta tudengeid Tartus. Täpsemat infot konkursist said Tartu Ülikooli Loodus-ja tehnoloogia Instituudi ja Maaülikooli majandus-ja sotsiaalinstituudi ja tehnikakolledzi eriala inimesed. Samuti toimus inforing Ideelaboris, kus Negavati konkursi kohta tuli infot saama koguni 30 tudengit. 

Kuni ideede esitamise tähtajani võib Jaanikat näha ka Tallinna ülikoolides. Kui arvad, et Negavatt võiks jõuda ka Sinu eriala loengusse, siis võta meiega ühendust

Jaanika sõnul olid ülikoolide õppejõud avatud ning lubasid meeleldi teemat tutvustada. "Külastasin väga erinevate erialade loenguid ning õppejõudude suhtumine oli väga positiivne. Näen konkursil osalemas ükskõik missuguse eriala tudengit, kellel avaneb sellega võimalust midagi reaalselt oma ülikoolis ära teha. Olgu see siis tehnoloogiline lahendus, kampaania või mingi toode, siis konkursil on võimalik oma väiksest ideest vormida reaalne projekt."