Uudised

18.05.2015

Saada oma Negavati lemmiktiim Vilde tervisekohvikusse

Ressursisäästukonkursi Negavatt veebilehel käib kampaania keskkonnasõbralike tegevuste pildistamiseks ja jagamiseks. Piltidega saab oma Negavati lemmiktiimile hääli anda kuni 27. maini. Võidutiim saab kogunenud häälte väärtuses krediiti Vilde tervisekohvikus.

Selleks, et oma lemmiktiimi arvele hääli koguda, tuleks teha foto energiasäästlikkust tegevusest, postitada see instagrammis ja lisada #negavatt ja #tiimi nimega. Instagrammi puudumisel, võib pildi saata negavatt@kik.ee ning see laetakse Negavati konto alt üles. Juba jagatud piltidega ja osalemise juhisega saab tutvuda Negavati veebilehel.

Vilde tervisekohvik annab võidutiimile kogutud negavattide eest kohvikukrediiti, seda kuni 100 euroni. Kohvikus võib kogutud summa välja lunastada ühe kordse külastusega või saavad võitnud tudengitiimid kasutada seda loengutevahelistel lõunapausidel Vilde Tervisekohvikus einestades.

27. mail jõuab Negavati konkurss finaalürituseni Tartus Genialistide klubis, kus kuulutatakse välja konkursi võitja ning ka pildipangas enim hääli kogunud meeskond.

Konkursi Negavatt eesmärk on tõsta energia- ja ressursialast teadlikkust ning innustada tudengeid välja pakkuma ideid, mis aitavad ülikoolides ressursse säästa. Eesmärk, et ideedest sündinud projektide rakendamisel hakkavad inimesed säästma enam energiat ja ressursse. Konkursi viib läbi SA Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK).